קשר דיגיטל - בניית אתרים באינטרנט | מומחים בוורדפרס ובאופטימיזציה

Imagesatintl

אוק 1, 2014

קצת על הפרויקט אתר imagesat

אתר אימאג׳סט נבנה עם תבנית פרמיום. העבודה כללה setup, שידרוגים לתבנית, עבודה מול צוות התוכן וחברת הקידום אתרים, חיבור טפסים ועוד.

אתרי פרמיום כוללים פיצ׳רים מתקדמים שלא תמיד פשוט ליישם אותם כמו שמפורסם ולגבי אפקטים ויזואלים במצבים רספונסיבים הפרויקט דרש שינויים בקוד.

אימאג׳סט מציעים בין מוצרייהם אפשרות לראות תמונות לווין בזום גבוה שהתמונות עדכניות בהרבה למשל ממפות של גוגל. יישום של מוצר זה שימשושי בין היתר במצבים שרוצים לראות במיידי שינויים טופוגרפים למשל אחרי אסונות טבע. כדי לתת דוגמה באתר שנבנה עבור אימאג׳סט, קשר דיגיטל אפיינו עם הלקוח, מצאו תוסף מתאים, שידרגו את התוסף והתקינו תוסף מתקדם שמציעה זום לתמנות.

הפיצ׳ר כולל: זום ברמות שונות שאפשר לקנפג, תמיכה בתמונות HD, זום עם עכבר, זום עם גלילה, שליטה במקלדת, אייקון שמראה מצב הזום וניווט, תמיכה במובייל (רספונסיבי לחלוטין) תמיכה במסך מלא, גלריה.

לדוגמא: תוסף זום לתמונות
עוד דוגמא: מקומות מוכרים
דף ראשי של הגלריות: לחצו כאן

 

סקירה כללית – פרטים ופיצ׳רים

  • תבנית וורדפרס – התקנת תבנית ושילוב התוכן באתר
  • שימוש בפיצ׳רים מתקדמים בתבנית פרמיום
  • שידרוגים לתבנית – שינווים קלים לעיצוב ושידרוג לפונצונליות של התבנית
  • פיצ׳ר מתקדם לזום HD של תמונות לווין
  • סליידר
  • קרוסלה של כתבות

תצוגת האתר במסך גדול:

תצוגה בטאבלט:

תצוגה במובייל:

כתובת האתר:

http://www.imagesatintl.com

פוסטים אחרונים

מה ההבדל בין FLUID לBOXED?

מה ההבדל בין FLUID לBOXED? עיצוב רספונסיבי דורש הרבה יותר עבודה ומחשבה מעיצוב סטטי. זה מכיוון שבכל מסך עיצוב האתר משתנה בשביל להתאים את עצמו. בשביל להקל על תהליך שמירה על העיצוב בזמן התכנות, מאוד מקובל לבנות אתרים בעיצוב BOXED. זאת אומרת שמחליטים על מספר נקודות שבירה... קראו עוד

הצטרפו ללקוחות קשר דיגיטל המרוצים! צרו קשר לשיחת ייעוץ

 

 

או התקשרו: 074-7039292